top of page
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

O mně

O mně

V soukromém životě jsem docela obyčejný chlap. Nadevše stavím, jako většina z nás, svou rodinu. Mám dvě úžasné děti, skvělou ženu, roztomilou fenku teriéra a kocoura, co vážně umí relaxovat. Ale jako každý chlap si potřebuji někdy od všeho odpočinout. Tak se už od dětství pořád vracím ke svému milovanému koníčku, kterým jsou motorky. Moc mě baví i jiné sporty, ale motorky zůstávají největší stálicí. U nich si vždycky dokážu opravdu "vyčistit hlavu". 

IMG_2281.jpg

"Velice si cením lidí, kteří jsou odborníky ve svém oboru, kladou velký důraz na kvalitu odváděné práce, jsou precizní a zároveň jsou empatičtí a lidští.

Přesně mezi takové lidi patří můj kolega Jan Česal.

Vážím si jeho profesionálního přístupu a odbornosti. O tom všem hlavně svědčí děkovné e-maily klientů, kterým pomohl, jak s prodejem, tak s koupí nemovitosti.

U každého prodeje hledá cesty, jak nejlépe a nejefektivněji nemovitost zobchodovat. Oslovit jej s prodejem nebo třeba jen s konzultací bude opravdu tou nejlepší volbou."

Petr Šmíd

20210319_133504.jpg

O společnosti

Společnost ŠMÍD & PARTNERS, jejíž jsem součástí, je nástupnickou společností bývalé pobočky Realitní společnosti České spořitelny a sdružuje profesionály z realitního oboru. Společnost působí zejména v regionech Kolín, Kutná Hora, Nymburk, Pardubice, Praha - východ a Praha. Po domluvě je možné se postarat o nemovitosti i v dalších regionech.

Cílem společnosti je poskytovat komplexní realitní servis vysoké kvality, včetně právního a finančního servisu.

SMID-PARTNERS_logo-17.png
IMG_3435fin.jpg

Zázemí

Díky společnosti mám zajištěné zázemí a podporu, kterou nutně potřebuji - mám k dispozici advokáty, geodeta, fotografa a grafika. Díky tomu se mohu soustředit jen na svou práci, tzn. věnovat se obchodu.

Dále jsem vybaven IT systémy, které nutně pro svou práci potřebuji.

Zároveň v rámci týmu sdílíme zkušenosti a informace, které jsou naprosto nezbytné.

Kancelář

Rád Vás přivítám u nás v kanceláři a doufám, že se u nás v nově zrekonstruovaných prostorech bývalého knihtisku budete cítit dobře a že beze stresu vše probereme u dobré kávy.

_MG_9305.jpg
Kontakt
bottom of page